Eskişehir’de Siyasi Görüşme: Ünlüce Albayrak’a İade-i Ziyarette Bulundu

iadeyi ziyaret

Ünlüce Albayrak’a İade-i Ziyarette Bulundu

Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Ayşe Ünlüce, AK Parti Eskişehir İl Başkanı Gürhan Albayrak’a geçtiğimiz günlerde bir iade-i ziyarette bulundu. Ziyarette Ünlüce’ye Eskişehir Büyükşehir Belediye 1. Başkan Vekili Hasan Ünal, 2. Başkan Vekili Ali Haydar Çelik ve CHP İl Başkanı Talat Yalaz da eşlik etti.

Samimi bir ortamda gerçekleşen görüşmede Ünlüce, diyaloğun önemini vurgulayarak şunları söyledi: “AK Parti Eskişehir İl Başkanı Gürhan Albayrak’a iade-i ziyarette bulunduk. Gayet güzel ve verimli bir görüşme oldu. Genel Başkanlarımızın başlattığı diyaloğu sürdürmeli ve ara ara bu tür toplantılar yapmalıyız. Misafirperverlikleri için Başkan Albayrak’a teşekkür ederim.”

Albayrak ise Ünlüce’nin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek şu ifadeleri kullandı: “Ayşe Ünlüce başkanımıza ve beraberindeki heyete nazik ziyaretleri için teşekkür ederim. Eskişehir’imizle ilgili herhangi bir sorun olduğunda saat fark etmeksizin bir telefon kadar yakınız. Şehrimizin önünü açacak her projede merkezi hükümet nezdinde elimizden geleni yapmaya hazırız. Çok güzel ve verimli bir toplantı oldu. Ayşe hanım ve beraberindeki heyetle yaptığımız görüşmede şehrimiz için düşündüğümüz projeleri değerlendirdik ve sıkıntı olan noktalarda karşılıklı olarak şehrin geleceği adına uzlaşı içinde elimizden geleni yapacağımızı konuştuk. Her zaman söylediğimiz gibi mottomuz Eskişehir.”

Görüşmede ele alınan projeler ve sıkıntılarla ilgili detaylı bilgi verilmese de, iki tarafın da Eskişehir’in gelişmesi için ortak bir çaba içerisinde olduğu ve diyalog kanallarını açık tutmaya özen gösterdiği anlaşıldı.

Exit mobile version