İlan Ekle
  • Yer işaretiniz yok.

Dilek listen : 0 giriş

Oturum aç

Dürüst park görevlisine Teşekkür belgesi verildi

Dürüst park görevlisine Teşekkür belgesi verildi

Sümer Mahallesi’nde Eskişehir Büyükşehir Belediyesi’nde park görevlisi olarak çalışan ve içinde kredi kartları, bir miktar para ve birçok resmi evrakın bulunduğu cüzdanı sahibine kısa sürede teslim eden Levent Türkmen’e, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ayşe Ünlüce ve Genel Sekreter Yardımcısı Deniz Kaplan tarafından Teşekkür Belgesi verildi.

Geçtiğimiz günlerde Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Dairesi temizlik personeli olarak çalışan Levent Türkmen, çalıştığı bölgede temizlik çalışmalarını yaparken bir vatandaşın eşyalarını bulan ve vatandaşa ulaşarak cüzdanını teslim etti. Özveriyle çalışmanın yanı sıra insanlık görevlerini de yerine getiren Levent Türkmen, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ayşe Ünlüce ve Genel Sekreter Yardımcısı Deniz Kaplan tarafından Teşekkür Belgesi takdim etti. “Özveriyle gerçekleştirdikleri görevleri sırasında ‘insanlık ölmemiş’ dedirten tüm çalışma arkadaşlarımıza minnettarız” ifadelerini sözlerine ekleyen Genel Sekreter Ayşe Ünlüce, Levent Türkmen’e teşekkür etti.

Dürüst park görevlisine Teşekkür belgesi verildi

Haberini Gönder Yayınlayalım

Önceki Yazı
Dünyada her yıl yaklaşık 200 bin kadın yumurtalık kanserine yakalanmaktadır ve maalesef bu kadınların yarısından fazlası hayatını kaybetmektedir.
Sonraki Gönderi
Uluslararası Soykırım ve İnsanlığa Karşı İşlenen Suçlar Enstitüsü Kuruluyor
0
Kapat

Alışveriş sepetiniz